Velikonoční turnaj Cukrovar

28.04.2007 21:46

Jako každým rokem, i letos jsme byli pozváni na oblíbený Velikonoční turnaj do Cukrovaru a jako tradičně, již si asi nikdo nepamatuje po polikáté, jsme ho vyhráli a to v sestavě : Peťa Ch., Pavel, Láďa, Lukáš, Věrka, Laďka a Eva. Nás, služebně a bohužel i věkově starší nahravačky zcela zastínila nová hvězda, no spíš hvězdička ještě, no prostě nejlepší a nejkrásnější nahravačka s bílým kloboukem a červenými nákolenkami (pro neznalé věci - je hned na první fotce ve fotogalerii vpředu a hrne se k ní Pavel, není známo proč zase Pavel musí mít nejlepší nahravačku :-)), ale prostě nás Ženy Sokola svým zjevem a výkonem odsunula do pozadí, a i přes veškerou snahu naší dobré fotografky Ditky jsme již nevynikly (ani na kurtu a ani na fotkách :-(, :-) ). Zato naši muži, ti se nám vyvedli. Těžko říct, zda je to zásluhou naší fotografky či skutečně máme takové SKOKANY!!!!! No Vy, kdož budete prohlížet ale ať už to na Cukrovarském turnaji bylo jakkoli, vyskákali ti naši kluci za skrovného přispění nenápadných nahravaček 1. místo a prostě nás zase bedna neminula. Takže se těšíme na další ročník a všichni budeme doufat, že naši smečaři nezklamou a pokud zklamou, zachrání to naše skvělá fotografka :-)) .

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode