Mšeno 2007

30.06.2007 20:12

Jako vždy koncem června, i letos se konal turnaj ve Mšeně, kde je vždy velmi hojná účast družstev (min. rok 21, letos 13), a většina týmů na tenhe turnaj staví dost "silné " družstvo. Po pravdě asi poslední 2 roky se nám nedařilo se umístit do první desítky, asi proto , že ti SILNÍ hráči už s námi nehrají, jako např. Peťa Potápka nebo Jíra Sedláček, a tak ta jejich síla asi chybí. Letos jsme měli takový malý závazek, že bychom chtěli být lepší než ty minulé roky a v podstatě se nám to podařilo. Začátek byl trochu krušný, jelikož jsme se nějak nemohli sehrát, ale pak jsme to celkem rozhybali, i když zase po pravdě - umíme to i ještě LÉPE !!!! Asi všechny nás mrzelo, že nám ,myslím, jen o pár balonů utekl i postup do semifinále, možná to bylo i to herní štěstí, které tentokrát nestálo na naší straně a tak se stalo, že jsme skončili na 6. místě. Byl to ale celkem celý pěkný den, i počasí se vyvedlo, tedy až na ten vítr, co nám chvilkami, také moc k dobré hře nepřidal, pauzy mezi zápasy byly sice delší, ale mšenská cukrárna se opět blýskla svým nepřeberným množstvím úžasných dortíků taky dobré zmrzliny (viď Tichoťáčku), a jiných mlsů, tak ty přestávky se celkem dobře snášely. Zdálo se mi, že Tichoťáček utratil v cukrárně všechny peníze za výbornou mangovou zmrzlinu, Ditka s Pavlem si furt nosili dorty zabalený ke kurtům, asi aby tam pořád nemuseli, a tedy nevím, kdy je jedli, asi když zbytek družstva byl na záchodě , Láďa se zase pro změnu furt vymlouval na Kristýnku, že chce na zmrzku, tak to nevím, co tam konzumovali , Kuba, ten byl spořivý, ten si dal místo větrníku tak odhadem 20 dkg nějaký bůčkový rolády, nebo co to bylo, ale bylo to dobrý a já, já velký nic na dietu, který čítalo 2 věnečky, špičku a něco zarolovanýho s pudingem, light colu, kousek bůčku od Kuby, kousek pálivýho salámu od Pavla a to ostatní už nepíšu :-) . A také si myslím, že mšeňáčci si z toho našeho župníh turnaje vzali příklad a postaratli se o velmi dobré občerstvení, kromě standardních párku na tácku a v rohlíku se v jídelníčku objevily i pečená křídla a stehýnka a taky gulášek, no myslím, opravdu to byl příjemný den. Tak na příště si snad dáme nějaké vyšší cíle, třeba aspoň 3. místo, a zkusíme se rozhýbat jak to umíme a snad to příště dopadne ještě lépe.