MájaCup 2009

23.07.2009 22:21

Jako každým rokem v čase prázdnin, proběhl i letos otevřený župní turnaj ve volejbale smíšených družstev známý již několik let pod názvem "Mělnická včela". Turnaj se konal v sobotu 18. 7.2009 a tento rok se zdálo, že díky nepřízni počasí bude muset být turnaj zrušen. Nakonec byla svolána porada kapitánů všech družstev a na návrh pořádajícího družstva TJ Sokol Mělník - Mája, byl turnaj přesunut do tělocvičny  v Tyršově domě. Pouze jeden tým z 8 přihlášených boj vzdal a z turnaje odstoupil. Začátek byl tedy komplikovaný, ale na chuti hráčů bojovat o každý míč to neubralo. Velké díky patří Marii a Bohuslavu Bubníkovým z TJ Sokol na Mělníce, kteří nám velmi operativně pomohli zajisti občerstvení pro všechny zúčastněné týmy. Soutěžící družsva byla velmi vyrovnaná, ale vítěz může být jen jeden. Pro tento rok se jím stal tým , který si říká "Bílá nemoc"¨z Prahy ,  na druhém a třetím místě byla  domácí družstva TJ Sokol na Mělníce.

foto >>