4. ročník otevřeného přeboru Župy Barákovy ve volejbale

18.05.2008 20:14

V sobotu 17. 5. 2008 se na hřišti Sokola na Mělníce, pod Tyršovým domem, konal již 4. ročník Župního přeboru ve volejbale. Tak jako v předchozích letech, jednalo se o open turnaj smíšených družstev a letos nás velmi mile překvapil zájem volejbalových týmů o tento námi pořádaný turnaj. Vzhledem k účasti 10 družstev se hrálo ve 3 skupinách , kde z každé skupiny do dalšího boje o přední místa postoupili první dva. Ale ani méně úspěšná družstva v jednotlivých skupinách ještě neskončila a dále bojovala o umístění. I tento rok již od dopoledních hodin provázelo turnaj slunce a dobrá herní nálada a zúčastněné týmy bojovaly o každý míč. Vítězem se letos stalo družstvo SK Modřany, druhé a třetí místo obsadily domácí týmy Sokol B- Mája a Sokol A. Věříme, že všem hráčům se turnaj líbil, že na příštím turnaji se opět brzy setkáme v tak hojném počtu.

Konečné výsledky:
1. Zelenáči SK Modřany